OKNA - DRZWI - BRAMY - ROLETY

Kontrast

tel. 533 131 131 | e-mail: biuro@oknabednarek.pl

Okna Bednarek
OknaOkna do domu bądź mieszkania to inwestycja na długie lata. Powinny zatem być nie tylko piękne, ale też solidne, szczelne i bezpieczne, powinny też znakomicie współgrać z otoczeniem, nadawać klasę domom i mieszkaniom, podkreślać urodę budynków, tworzyć harmonijną całość w zabytkowych kamienicach. Okna mogą spełniać specjalne funkcje – skutecznie chronić przed hałasem z zewnątrz lub oszczędzać energię, dlatego przed wyborem okien warto przemyśleć z jakiego materiału chcemy mieć okna i w jakim kolorze. Należy zastanowić się jakie funkcje okien są dla nas najistotniejsze. Warto zwrócić uwagę na najważniejsze parametry okien: współczynnik przenikania ciepła Uw, wskaźnik izolacyjności akustycznej Rw, współczynnik infiltracji, klasę szczelności, klasę odporności na obciążenie wiatrem. Jakość i liczba uszczelek w oknach, rodzaj szyb, jakość i funkcjonalność okuć, liczba i grubość komór oraz grubość wzmocnień w profilach to cechy, które świadczą o jakości okien.

Estetyka okna to nie wszystko. Aby produkt finalny jakim jest okno był tym z najwyższej półki ważne jest jego solidne i profesjonalne wykonanie, a to z kolei gwarantuje usatysfakcjonowanie klienta. Jednakże okno samo w sobie nie będzie spełniało w pełni swej roli i funkcji jeżeli nie zostanie prawidłowo zamontowane. Każdy inwestor powinien zdawać sobie sprawę, że tylko solidne, dobrze wyposażone okno plus fachowy montaż gwarantuje wieloletnią satysfakcję i zadowolenie. Poniesione dzisiaj wydatki na porządne okna i fachową ekipę monterską oraz jakościowo dobre materiały zaprocentują ograniczeniem strat ciepła podczas użytkowania budynków w przyszłości.

Dysponujemy własną doświadczoną ekipą monterską, a nasi montażyści dzięki odbytym szkoleniom posiadają praktyczną wiedzę z zakresu energooszczędnego, hermetycznego i cichego montażu.

Poniżej przedstawiamy Państwu zarówno tradycyjne jak i nowoczesne wzornictwo profili okiennych. W obu przypadkach znajdą Państwo coś dla siebie. Dla klientów ceniących tradycyjne rozwiązania z klasycznymi ostrymi kształtami krawędzi, jak i tych preferujących stylowe, a jednocześnie nowoczesne wzornictwo z łagodnymi liniami profili.

Zachęcamy do kontaktu osobistego bądź telefonicznego w celu ustalenia wstępnej wyceny stolarki.
Biuro handlowe
ul. Kanałowa 17
60-710 Poznań
tel. 533 131 131 | tel. 536 222 111
e-mail: biuro@oknabednarek.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
sobota: nieczynne


wizytówka Google Plus wizytówka Pinteres Sprawdzona firma

F.U.H. Adrian Bednarek
ul. Głuszyna 218A/6
61-329 Poznań
NIP: 788-150-42-52

© 2012 - 2023 Okna Bednarek
projekt: AMRstudio