OKNA - DRZWI - BRAMY - ROLETY

Kontrast

tel. 533 131 131 | e-mail: biuro@oknabednarek.pl

Okna Bednarek
Najwyższa jakość - Najlepsze rozwiązania

Firma OKNA BEDNAREK nie pozostając obojętna wobec wymagań i oczekiwań współczesnego rynku, oferuje Państwu nowoczesną technologicznie i stylistycznie stolarkę otworową PVC oraz aluminium. Ze względu na ogromną konkurencję na rynku stolarki okiennej dążymy do wprowadzania w naszej ofercie coraz to nowych rozwiązań technologicznych i stylistycznych w zakresie stolarki otworowej.

OKNA BEDNAREK to nie tylko okna, drzwi i bramy. Nasz asortyment wzbogaciliśmy o wszelkie produkty związane ze stolarką otworową, a więc różnego rodzaju rolety, moskitiery oraz parapety. Zmieniają się trendy, zmieniają się upodobania. Staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb naszych inwestorów, gwarantujemy fachowe i rzetelne wykonanie usług przy optymalnym wykorzystaniu naszych możliwości i umiejętności. Mamy nadzieję, że nasza oferta sprosta oczekiwaniom stawianym nam przez Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno w sytuacjach wymagających natychmiastowych działań jak i codziennego użytkowania okien oraz drzwi.

Wybierając kontakt telefoniczny lub mailowy uzyskają Państwo niezbędne informacje w wybranym temacie. Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura sprzedaży w Poznaniu gdzie przy gorącej kawie i pysznych krówkach służymy fachowym doradztwem i kompleksową obsługą.

Biuro handlowe
ul. Kanałowa 17
60-710 Poznań
tel. 533 131 131 | tel. 536 222 111
e-mail: biuro@oknabednarek.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
sobota: nieczynne


wizytówka Google Plus wizytówka Pinteres Sprawdzona firma

F.U.H. Adrian Bednarek
ul. Głuszyna 218A/6
61-329 Poznań
NIP: 788-150-42-52

© 2012 - 2022 Okna Bednarek
projekt: AMRstudio